U.D. Santa Mariña

   club de fútbol desde 1947

 

Bo Nadal e Feliz aninovo 2019

 

TEMPADA 2018/2019
PROGRAMACION PARTIDOS 15 é 16 de Decembro, 2018
COMPETICION CATEGORIA   CONTRARIO DATA HORA CAMPO
2a Autonómica Afeccionado   Progresistas C.F. 16 16-30 Oural
Liga Nacional Xuvenil A   C.D. Calasanz 15 12-15 Grela 1 (A Coruña)
2a Autonómica Xuvenil B   Chapela C.F. 16 10-00 Cotogrande
División de Honra Cadete A   C.D. Calasanz 15 12-15 Elviña Grande   (A Coruña)
1a Autonómica Cadete B   E.D.U.M. Pereiró C.F. 15 12-00 Monte da Mina
Liga Galega (grupo II) Infantil A   Rápido de Bouzas 16 11-45 Baltasar Pujales
1a Autonómica Infantil B   E.D. Val Miñor 16 12-30 Condomínguez (Nigrán)
Torneo Luis Calvo Alevin F11   Louro Tameiga 16 12-00 Cotogrande
1a Autonómica F8 Alevin A   R.C. Celta 17 19-30 A Madroa
2a Autonómica F8 Alevin B   C.D. Choco "B" 16 12-30 Santa Mariña (Redondela)
2a Autonómica F8 Alevin C   C.D. Nieto "B" 15 10-00 Meixoeiro
2a Autonómica F8 Alevin D   Colexio Apóstol 15 10-00 Colexio Apóstol
1a Autonómica F8 Benxamin A   Colexio Fogar 16 13-00 Cotogrande
2a Autonómica F8 Benxamin B   A.D. Montecastelo 16 12-00 Cotogrande
2a Autonómica F8 Benxamin C   C.D. Areosa "B" 15 10-00 A Xunqueira  (S.A. Comesaña)
1a Autonómica F8 Pre-Benxamin A   A.D. Tomiño 15 11-30 Cotogrande
2a Autonómica F8 Pre-Benxamin B   C.D. A Guía 17 18-45 Cotogrande
2a Autonómica F8 Pre-Benxamin C   C. Victoria "B" 15 10-00 A Bouza
F8 formación Pre-Benxamin D   C.D. Louro 15 13-00 Cotogrande
Escolas  Municipais Mini-Benxamin A   Escolas Municipais 15 10-30 Armando Cajaraville (Samil)
8-11-2018.- Magnífica nova no día de hoxe: Brais Méndez convocado coa selección española para disputar os vindeiros compromisos do combinado de Luis Enrique. Noraboa chaval.
Parabens e moita sorte para "os nosos" xogadores, Iago Aspas e Brais Méndez nesta convocatoria así como David Vilán seleccionado para la sub 16 Nacional.

 

equipos 2018 - 2019

 

categoría

sub   división grupo comeza horarios adestramentos
dende

ata

adestrar competición Luns Martes Mercores Xoves Venres Sábado
Aficionados   31-12-99 2ª autonómica 11º 27-07-18 21:15 h 09-09-18   21:15   21:15 21:15  
Xuvenil A 19 01-01-00 31-12-02 Liga Nacional   24-07-18 20:30 h 08-09-18 20:30 20:45   20:45 16:30  
Xuvenil B 2ª autonómica 11º 06-08-18 20:30 h 15-09-18   20:45
Cadete A 16 01-01-03 31-12-04 División de Honra   27-07-18 18:45 h 08-09-18   18:45   18:45 18:45  
Cadete B 1ª autonómica 07-08-18 19:00 h
Infantil A 14 01-01-05 31-12-06 liga galega I I 01-08-18 18:30 h 08-09-18 18:30   18:30   18:30  
Infantil B 1ª autonómica 06-08-18 18:30 h
Alevín F 11 12 01-01-07 31-12-08     07-08-18 18:30 h     18:30   18:30   10:30 (pret)
Alevín F8 A 1ª provincial 51º
Alevín F8 B 2ª autonómica 53º
Alevín F8 C 52º
Alevín F8 D 51º
Benxamín F8 A 10 01-01-09 31-12-10 1ª provincial 51º 06-08-18 18:30 h   18:30   18:30     12:00 (pret)
Benxamín F8 B 2ª autonómica 53º
Benxamín F8 C 51º
Prebenxamín A 8 01-01-11 31-12-12 1ª autonómica 51º 13-08-18 18:30 h   18:30   18:30      
Prebenxamín B 2ª autonómica 51º
Prebenxamín C 52º
Prebenxamín D 55º inicia

Minibenxamíns

6 01-01-13 31-12-14 Concello Vigo   03-09-18 18:30 h   18:30   18:30      

 

 
 

CONTACTO  COORDINADORES

Escolas (Fútbol 8): D. Arturo Rey
690 626 027 - rey@udsantamarina.com
 
Fútbol 11: D. Oscar Novoa
629 248 936 - oscar.novoa@udsantamarina.com