U.D. Santa Mariña
   club de fútbol desde 1947
 
TEMPADA 2017/2018
PROGRAMACION PARTIDOS - 21, 22 é 25 de Abril, 2018
COMPETICION CATEGORIA CONTRARIO DATA HORA CAMPO
1a Autonómica Afeccionado UVCD Candeán 22-04 17-00 José Costas (A Madroa)
Liga Nacional Xuvenil A Victoria C.F. 22-04 12-00 COTOGRANDE
1a Autonómica Xuvenil B Balaídos C.F. 21-04 20-30 Federativo Coia
Liga Galega Cadete A E.D.C. Verín 21-04 11-00 COTOGRANDE
1a Autonómica Cadete B Colexio Fogar "B" 21-04 12-30 COTOGRANDE
Liga Galega Infantil A Bertamirans C.F. 21-04 19-30 Municipal de Bertamirans
1a Autonómica Infantil B Colexio Fogar "B" 22-04 11-30 Colexio Fogar
Torneo Luis Calvo Alevín F11 Amio S.D. 22-04 12-00 As Cancelas (Santiago)
1a Autonómica Alevin A F8 Porriño Industrial 21-04 10-00 COTOGRANDE
2a Autonómica Alevin B A.D. Lavadores "B" 22-04 10-30 Meixoeiro
2a Autonómica Alevin C E.D.M. Salceda "C" 25-04 19-00 Penedo Redondo
2a Autonómica Alevin D C.C.D. Chaín 21-04 10-00 COTOGRANDE
2a Autonómica Alevin E C.D. Nieto "B" 22-04 11-00 COTOGRANDE
1a Autonómica Benxamin A Sárdoma C.F. 21-04 11-00 As Relfas
2a Autonómica Benxamin B Chapela C.F. 22-04 10-00 COTOGRANDE
2a Autonómica Benxamin C A.D. Lavadores 21-04 11-15 Meixoeiro
2a Autonómica Pre-Benxamin A R. Vilariño 21-04 13-00 COTOGRANDE 2
2a Autonómica Pre-Benxamin B C. Victoria "B" 22-04 13-00 A Bouza (Coia)
2a Autonómica Pre-Benxamin C Sárdoma C.F. "B" 22-04 11-30 As Relfas
Escolas  Municipais Mini-Benxamin A Escolas Municipais 21-04 11-00 A.Cajaraville (Samil)
Escolas  Municipais Mini-Benxamin B Escolas Municipais 21-04 11-30 A.Cajaraville (Samil)
 

CONTACTO  COORDINADORES

Escolas (Fútbol 8): D. Arturo Rey
690 626 027 - rey@udsantamarina.com
 
Fútbol 11: D. Oscar Novoa
629 248 936 - oscar.novoa@udsantamarina.com
 

Últimas novas

05/12/17.- O pasado domingo dia 3 de Decembro 2017, finou o noso ex-presidente (1966-1973) D. Carlos Fernandez Trigo (qepd). O funeral será o Xoves 7 de Decembro as 17:00 h na igrexa de Santa Mariña (Cabral)
 

Novas anteriores