U.D. Santa Mariña
   club de fútbol desde 1947

 

TEMPADA 2018/2019
PROGRAMACION PARTIDOS 15, 16 e 19 de Setembro, 2018
COMPETICION CATEGORIA   CONTRARIO DATA HORA CAMPO
2a Autonómica Afeccionado   S.D. Mosende 16 18-00 O Folón
Liga Nacional Xuvenil A   C.D. Areosa 16 12-00 Cotogrande
2a Autonómica Xuvenil B   C.V.C. Valadares B 15 10-30 A Gándara
División de Honra Cadete A   C.D. Areosa 15 11-00 Cotogrande
1a Autonómica Cadete B   U.D. Comesaña 16 10-00 A Xunqueira
Liga Galega (grupo II) Infantil A   Coruxo C.F. 15 17-00 Cotogrande
1a Autonómica Infantil B   R.C. Celta "B" 19 19-15 A Madroa
Torneo Luis Calvo Alevin A F11   D E S C A N S A      
1a Autonómica F8 Alevin A   Salgueiriños 15 11-00 Cotogrande 2
2a Autonómica F8 Alevin B   Torneo Sampaio 15e16 16-30 Sampaio
2a Autonómica F8 Alevin C   D E S C A N S A      
2a Autonómica F8 Alevin D   Salgueiriños 15 10-00 Cotogrande
2a Autonómica F8 Alevin E   D E S C A N S A      
1a Autonómica F8 Benxamin A   Salgueiriños 15 12-00 Cotogrande 2
2a Autonómica F8 Benxamin B   Torneo Sampaio 15e16 17-00 Sampaio
2a Autonómica F8 Benxamin C   Torneo Goian 15 11-00 Goian
1a Autonómica F8 Pre-Benxamin A   E.D. Val Miñor 15 13-00 Cotogrande
2a Autonómica F8 Pre-Benxamin B   Rápido de Bouzas C 15 11-00 Cotogrande 2
2a Autonómica F8 Pre-Benxamin C   Rápido de Bouzas D 15 12-00 Cotogrande 2
2a Autonómica F8 formación Pre-Benxamin C   D E S C A N S A      
Escolas  Municipais Mini-Benxamin A   D E S C A N S A      
Escolas  Municipais Mini-Benxamin B   D E S C A N S A      

 

equipos 2018 - 2019

 

categoría

sub   división grupo comeza horarios adestramentos
dende

ata

adestrar competición Luns Martes Mercores Xoves Venres Sábado
Aficionados   31-12-99 2ª autonómica 11º 27-07-18 21:15 h 09-09-18   21:15   21:15 21:15  
Xuvenil A 19 01-01-00 31-12-02 Liga Nacional   24-07-18 20:30 h 08-09-18 20:30 20:45   20:45 16:30  
Xuvenil B 2ª autonómica 11º 06-08-18 20:30 h 15-09-18   20:45
Cadete A 16 01-01-03 31-12-04 División de Honra   27-07-18 18:45 h 08-09-18   18:45   18:45 18:45  
Cadete B 1ª autonómica 07-08-18 19:00 h
Infantil A 14 01-01-05 31-12-06 liga galega I I 01-08-18 18:30 h 08-09-18 18:30   18:30   18:30  
Infantil B 1ª autonómica 06-08-18 18:30 h
Alevín F 11 12 01-01-07 31-12-08     07-08-18 18:30 h     18:30   18:30   10:30 (pret)
Alevín F8 A 1ª provincial  
Alevín F8 B 2ª autonómica  
Alevín F8 C  
Alevín F8 D  
Alevín F8 E  
Benxamín F8 A 10 01-01-09 31-12-10 1ª provincial   06-08-18 18:30 h   18:30   18:30     12:00 (pret)
Benxamín F8 B 2ª autonómica
Benxamín F8 C
Benxamín F8 D
Prebenxamín A 8 01-01-11 31-12-12 1ª autonómica   13-08-18 18:30 h   18:30   18:30      
Prebenxamín B 2ª autonómica  
Prebenxamín C  

Minibenxamíns

6 01-01-13 31-12-14 Concello Vigo   03-09-18 18:30 h   18:30   18:30      

 

 
 

CONTACTO  COORDINADORES

Escolas (Fútbol 8): D. Arturo Rey
690 626 027 - rey@udsantamarina.com
 
Fútbol 11: D. Oscar Novoa
629 248 936 - oscar.novoa@udsantamarina.com