U.D. Santa Mariña, - fútbol base e afecionado (Vigo, España)

Buscar
Vaya al Contenido

Menu Principal:

BENVIDO A PÁXINA WEB OFICIAL DA U.D. SANTA MARIÑA
Actualizado Domingo, 1 Maio 23:00

 
 
 
Aceites Abril - De exquisito paladar... Excelentes para la salud.
HOSPITAL PERPETUO SOCORRO - CENTRO MEDICO EL CASTRO - HOSPITAL EN VIGO

PROGRAMACIÓN PARTIDOS 30 ABRIL e 1 MAIO 2016

Local

Res

Visitante

Data

Hora/Campo

U.D. Santa Mariña

7 - 1

C.D. Vincios

1

17:00 / Cotogrande

Xuvenil A

1 - 1

U.D. Barbadás

30

18:15 / Cotogrande

Xuvenil B

DESCANSA

Xuvenil C

DESCANSA

Cadete A

0 - 4

Bora C.F.

30

11:30 / Cotogrande

Cadete B

DESCANSA

E.F. Portero 2000

1 - 0

Infantil A

30

18:00 / Xunqueira 2

Infantil B

15 - 0

C.D. Coia B

30

16:00 / Cotogrande

Infantil C

1 - 3

C. Victoria B

30

10:00 / Cotogrande

Alevín F8 A

6 - 2

A.D. Vila de Corpus

1

13:00 / Cotogrande

Alevín F8 B

4 - 5

Independiente C.F. B

1

11:30 / Cotogrande

U.D. Atios B

2 - 1

Alevín F8 C

30

12:15 / O Carballo

Alevín F8 D

7 - 0

C.C.A.R. Valadares B

30

13:00 / Cotogrande

C. Hogar C

2 - 0

Alevín F8 E

30

10:00 / C. Hogar

Alevín F11

DESCANSA

C. Victoria

2 - 4

Benxamín A

30

11:30 / A Bouza

Benxamín B

4 - 1

R. Castrelos

1

11:30 / Cotogrande

Benxamín C

1 - 2

C.P. Alertanavia C

1

13:00 / Cotogrande

Arenas Alcabre

2 - 1

Benxamín D

30

11:00 / Pahiño

Prebenxamín A

5 - 0

R. Castrelos

30

13:00 / Cotogrande

Chapela C.F. B

1 - 4

Prebenxamín B

30

10:00 / Parada

Minibenxamín A

Escuelas Municipales

30

12:00 / Samil

Minibenxamín B

Escuelas Municipales

30

12:30 / Samil

VETERANOS

Santa Mariña

Minhofes

30

16:00 / Cotogrande 2

Xuntanza

Dunas

30

17:30 / Cotogrande 2

Torneo Aficionados F7

30

19 a 20 / Cotogrande 2

Torneo Aficionados F7

1

11 a 13 / Cotogrande 2

TEMPORADA 2015/2016

CONTACTO COORDINADORES

ENLACES

Afeccionados en 2ª Autonómica
Xuvenil A en Liga Galega
Xuvenil B en 1ª Autonómica
Cadete A en División de Honra
Cadete B en 1ª Autonómica
Infantil A en Liga Galega
Infantil B en 2ª Autonómica
Alevín A en 1ª Autonómica
Alevín B,C,D e E en 2ª Autonómica
Benxamín A en 1ª Autonómica
Benxamín B,C,D e E en 2ª Autonómica
Prebenxamín A e B  
Mini Benxamín A

Coordinador Escolas: D. Arturo Rey
Teléfono de Contacto: 690 626 027

Coordinador: D. Oscar Novoa
Correo de Contacto: oscar.novoa@udsantamarina.com

NOVAS

Denis Pequeño no sete ideal da AF7

27/03/2016. Denis Pequeño foi seleccionado para o sete ideal da xornada dominical da fase previa da Arousa Fúrbol 7. Noraboa Denis!!!


Campións VI  TORNEO DE FÚTBOL INFANTIL U.D. RIBERA

26/03/2016. O equipo Infantil proclamouse campión do VI Torneo Infantil U.D. Ribera celebrado o Sábado 26 de Marzo no Campo da A Mata (O Rosal) . Os nosos superaron na semifinal ó coruxo a por un contundente 3 - 0.  A final enfrentounos ó Val miñor rematando o tempo regramentario cun empate sen goles. A tanda de penaltis foi favorable para o Santa Mariña.  Jorge e Rubén Carrera foron nomeados mellor porteiro e xogador do torneo respectivamente.


RESULTADOS TORNEOS SEMANA SANTA 2016

Equipo

Torneo

Data

Clasificación

Infantil

VI TORNEO INFANTIL U.D RIBERA

26

Campión

 

Alevín C

Erizana

22

Cartofinalista

Alevín D

San Miguel

23

Semifinalista

Alevín C

Domaio

24

Campión

Alevín B

Domaio

24

Subcampión

Alevín C

La Caixa - Concello Mos

25/26

Subcampión

Alevín D

Monteporreiro

25

Campión

Alevín A

AF7 - Vilagarcía

26/27

Semifinalista

 

Benxamín D

San Miguel

22

Semifinalista

Benxamín A, B

Erizana

23

Subcampión

Benxamín B

Monteporreiro

24

Subcampión

Benxamín A, D

Cidade das Burgas

24

Subcampión

Benxamín D

Domaio

24

Semifinalista

Benxamín A, D

La Caixa - Concello Mos

25/26

Campión

Benxamín A, B, C

Alondras

26

Campión

Benxamín A

Hitachi

27

Semifinalista

 

Prebenxamín A, B

Domaio

25

Subcampión

Iker Cameselle na selección de vigo Sub-12

23/03/2016. O noso xogador de categoría alevín Iker Cameselle participou con a selección de Vigo na Fase Final do Campionato Galego de Seleccións Comarcais celebrado en Ferrol. A selección de vigo foi subcampeona tras gañar a semifinal por 0-1 ó ferrol e caer na final 2-0 fronte santiago. Noraboa Iker!!!

PATROCINIO SANTA LUCÍA SEGUROS

15/09/2015. O Santa Mariña e Santa Lucía Seguros veñen de firmar un convenio de patrocinio para as vindeiras duas tempadas. O pasado mércores 9 de setembro nun acto en Cotogrande presentáronse as novas equipacións para tódalas categorías.

GALERíA IMÁXENES

Click na imaxen para ver fotos dos nosos rapaces na Arousa Fútbol 7 2016.

Click na imaxen para ver fotos dos torneos de Semana Santa 2016.

 
Regreso al contenido | Regreso al menu principal